Stěhování

Nabízíme levné stěhování – stěhování bytů, stěhování rodinných domů, stěhování kanceláří i stěhování firem.  Převážíme veškeré zařízení domácností, vybavení kuchyní, koupelen, dílen apod. Stěhujeme byty, rodinné domy a domy všech velikostí, kanceláře i další firemní prostory.

Poskytujeme službu „stěhování na klíč“. Nabídneme vám kompletní servis, počínaje vstupní konzultací, přes přípravy ke stěhování, pomoc při balení a kompletní balící služby, montážní práce, až po přepravu a vybalení a rozmístění nábytku a věcí v místě určení. Nabízíme levné stěhování v Praze i cenově výhodné stěhování v celé České republice i EU.

Zdarma vám zapůjčíme přepravní krabice a šatní boxy, ve kterých přepravíte šatstvo zavěšené na ramínkách. Nejste si jistí přípravou? S volbou přepravních krabic i dalších obalových materiálů vám rádi poradíme, nebo veškerý nábytek a předměty sami zabalíme. Pro balení používáme bublinkové fólie, fixační fólie chránící předměty před poškozením, a ochranné deky.

Nikdy nepodceňujte vhodné zajištění a ochranu předmětů proti poškození!

Používáme skříňový stěhovací vůz Mercedes-Benz 308D s objemem 20 m³, pro který neplatí omezení vjezdu do centra Prahy.

Ve voze jsou k dispozici folie k případnému dobalení a ochraně přepravovaných věcí, vázací kurty pro snadné přikurtování ke stěně nákladního auta a k zamezení pohybu přepravovaných předmětů.

Stěhování Krupka - Váš partner pro levné stěhování bytů v Praze, stěhování domů, stěhování kanceláří, stěhování firem, stěhování organizací. Provádíme rychlé vyklízení bytů, vyklízení sklepů, vyklízení půd, vyklízení archívů a dalších objektů. Přeprava zboží a materiálů, přeprava nákladů 7 dní v týdnu, autoprava v Praze i celé EU.
Jiří Krupka, Hennerova 228/5, Praha 5
Telefon nepřetržitý dispečink: +420 725 790 669